Profesyonellerin firması

Bu site hakkında

On yılı aşkın süredir inşaat sektöründe hizmeti veren firmamız, Profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü  kaba inşaat, tel örgü, panel çit,çim çit, çatı yapımı, ferforje ve demir doğrama alanında  hizmeti vermektedir.

PRATİK ÇİM ÇİT 0543 437 26 55

Çim Çit dekoratif  görünümü, sağlam ve dayanıklı yapısı ile son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir çit türüdür. Yapay çim çit den oluşan çim çit iç ve dış mekânlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilir. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim, özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir. Çim çit; alev almaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez. Yıkanabilen ve boya tutmayan dekoraçim, istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Çim çit  bu özellikleri, tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir.

Çim çit  park, bahçe, arsa, arazi, çevre düzenlemeleri, spor kompleksleri, villa çevresi, havuz çevresi, cephe kaplamaları olarak geniş bir yelpazede kullanım imkânı bulmaktadır.

Çim çit  gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü ile pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen çim çit , mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Alanında uzman çalışanlar, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çim çit  montajı ile de sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Profesyonel hizmet almak isteyenlerin adresi PRATİK ÇİTİletişim

0543 437 26 55
× Bize Yazın