DİDİM PANEL ÇİT – TEL ÖRGÜ – BETON DİREK 0543 437 26 55

DİDİM PANEL ÇİT – TEL ÖRGÜ – BETON DİREK 0543 437 26 55

On yılı aşkın süredir inşaat sektöründe hizmeti veren firmamız, Profesyonel kadromuz ile haftanın 7 günü  kaba inşaat, tel örgü, panel çit,çim çit, çatı yapımı, ferforje ve demir doğrama alanında  hizmeti vermektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz firmamızın profesyonel elemanları tarafından yapılır.

İlkelerimiz:

  • Müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, güler yüzlü ve etkili iletişim kurmak,
  • İşbirliği ve takım ruhu ile çalışmak, Çalışanlarımıza önem ve değer vermek,
  • Uzman, nitelikli personel istihdam edip, çalışanları sürekli eğiterek geliştirmek,
  • Doğaya saygılı ve çevresini koruyan bir kurum olmak,
  • Servis sektöründe dürüst ve güvenilir bir kurum olarak gelişmek,
  • Zamanı ve kaynakları verimli ve etkili kullanarak hizmet üretmek,
  • Teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak  uzmanlık alanlarımızı genişletip müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda bilgi ve hizmet sunmaktayız.

0543 437 26 55

BETON DİREK – ÇİT DİREĞİ – DÜZ DİREK İMALATI 0543 437 26 55

Düz ve eğri olmak üzere iki ana çeşidi olan beton çit direklerinin boyutlarına göre farklı modelleri mevcuttur. Direklerimizde 4 adet boy demiri ve etriyeleri punta kaynak yöntemiyle üretilmektedir. Ayrıca vibrasyon yöntemiyle üretilmekte olup buhar kürüyle kurutulmaktadır. Beton çit direği 40 veya 45 cm gömülerek uygulama yapılır. TSE ve İSO standartlarında beton direk üretimi ile çevre çit düzenleme montaj ve uygulama ile size hizmet etmekteyiz.

Direklerimiz farklı ölçü ve ebatlarda çelik kalıplar içerisinde dökülmektedir. Direklerin içerisinde 5.5 mm kalınlığında 4 adet nevürlü demir ve 5 mm kalınlığında 8 adet nevürlü etere demir kullanılmaktadır. İstenildiği zaman 5.5 mm kalınlığında 3 adet nevürlü çubuk demir ve 7 adet etere demir kullanılarak beton direk üretilmektedir.

Beton direk demir direklere göre daha avantajlı olmaktadır. Daha dayanıklı, uzun ömürlü demir direklere göre daha ucuz olmaktadır. Kullanıldıkları alanlarda yapıldıkları için taşıma sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Bakım gerektirmeyen ve her türlü hava koşullarına dayanıklı olması artı bir avantaj sağlamaktadır. Dezavantajı ise ağır ve kırılgan olmaları, dikilmelerinin zor olmasıdır. Genellikle askeri bölgelerin sınırlandırılmasında özel mülklerin güvenliği ve koruma amaçlı arazilerin çevrilmesi için kullanılmaktadır. Kolay uygulanan beton direkler üzerine dilediğiniz her türlü çit uygulanmaktadır. Çok uygun fiyatlarla sunduğumuz beton direkler boyutlarına, adetlerine ve üzerine çekilecek olan telin özelliğine göre değişmektedir.

Ayrıca üzerine çekilecek olan telin göz aralıkları, galvaniz ya da pvc olması, telin kalınlığı fiyat değişiklerine sebep olmaktadır. Arazi, fabrika, ev, arsa, gibi arazilerinizi güvence altına almak ve korumak için beton direk hizmetlerimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Firma olarak hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak müşterilerimizle sürekli güven içinde çalışmayı tercih etmekteyiz. Beton direk ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçerek ya da firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi görebilir daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Deneyimli kadromuz, kaliteli işçilik ve titiz bir çalışma sergileyerek zamanında teslimat yapmaktadır. Diğer firmalardan farklı olduğumuzu görmek için bizimle çalışmanız ve hizmetlerimizden yararlanmanız gerekmektedir. Beton direkler ve diğer ihtiyaçlarınız için kaliteyi uygun fiyatlarla firmamızda bulacaksınız.